معرفی شرکت
صفحه اصلی » معرفی شرکت
اشتراک مطلب :
    

 

شرکت مهندسین مشاور ساختمان های هوشمند خاورمیانه ( MIBC )

،  به منظور ارائه خدمات کنترل هوشمند در حوزه تأسیسات برق و مکانیک ساختمان در سال ۱۳۸۴ تأسیس گردید.
MIBC به منظور مهندسی، تأمین، اجرا و نظارت و ارائه خدمات پس از فروش در قالب سیستم های ولتاژ بسیار پایین (ELV) با محوریت راه حل های کنترل هوشمند تیم متخصصی از مهندسین و تکنسین ها را گرد هم آورده است.
MIBC در طی فعالیت ۱۰ ساله خود توانسته تجربه و توانمندی کامل در به کارگیری از پروتکل جهانی KNX را به دست آورد و با توجه به بخش بندی دقیق بازار و لزوم ارائه خدمات حرفه ای و تأمین تجهیزات متعلق به برند های معتبر دنیا، توانسته این توانمندی را به استفاده از پروتکل های شاخصی همچون Modbus و BACnet نیز تسری دهد.
تجربه و توانمندی در این استانداردها زمینه لازم برای همکاری با شرکت های مطرح و پیشرو در این صنعت و بهره گیری از تجهیزات آنان را برای ما فراهم آورده است.

تفکر راهبردی مدیران ارشد این شرکت همواره در جهت حضور فعال در سطح بازار های منطقه و بین المللی بوده است. لذا به جهت تحقق این امر، همکاری نزدیک با شرکت Armiti امارات و Armiti قطر در خصوص ارائه راه حل ها و خدمات مناسب ، هم راستا با سطوح بین المللی مدنظر قرار گرفت. این همکاری دو جانبه برای ما قابلیت ارائه طرح های فنی شاخص در خصوص خدمات و راه حل های کنترلی کارآمد را فراهم می آورد.

 

 

سبد کنترلی محصولات : 

 

ساختمان های هوشمند