نهمین نمایشگاه صنعت گردشگری و هتلداری اصفهان
صفحه اصلی » Blog » نهمین نمایشگاه صنعت گردشگری و هتلداری اصفهان
اشتراک مطلب :
    
خرداد ۴, ۱۳۹۶

نهمین نمایشگاه صنعت گردشگری و هتلداری در اصفهان

 

نهمین نمایشگاه گردشگری و هتلداری اصفهان، همزمان با نخستین نمایشگاه تجهیزات هتل، رستوران، فست فود و کافی شاپ در اصفهان گشایش یافت.
این نمایشگاه در چهار سالن نمایشگاهی به وسعت ۸۵۰۰ متر مربع فضای نمایشگاهی و با حضور یکصد مشارکت کننده از استان های اصفهان، تهران، خراسان رضوی، اردبیل، مازندران و چهارمحال بختیاری در حال برگزاری است که از نظر فضای فیزیکی نسبت به سال گذشته در حدود ۳۰ درصد رشد داشته است.

حضور آژانس ها و دفاتر مسافرتی، هتل ها، مراکز سیاحتی و تفریحی، مراکز بوم گردی، انجمن ها، نشریات و ارایه دهندگان خدمات و تجهیزات هتلینگ، رستوران، فست فود و کافی شاپ، این نمایشگاه را به فضایی رقابتی برای ارایه آخرین دستاوردها و خدمات این صنعت و زیرشاخه های آن تبدیل می کند. همچنین حضور سفارت روسیه، سفارت اندونزی و سفارت مالزی در قالب مشارکت کننده و برگزاری همایش گردشگری پایدار برای توسعه و همایش استارتاپ و کارآفرینی در گردشگری از ویژگی های این نمایشگاه است.

گفتنی است؛ نهمین نمایشگاه صنعت گردشگری و هتلداری اصفهان، همزمان با نخستین نمایشگاه تجهیزات هتل، رستوران، فست فود و کافی شاپ تا پنجم خرداد ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ روزهای مذکور آماده بازدید علاقمندان و متخصصان این صنعت است.

 

 

شرکت MIBC با ارائه جدیدترین تجهیزات یکپارچه هتل هوشمند و با استفاده از محصولات DEOS  و ABB آلمان در سالن شیخ بهایی ( سالن شماره ۱ ) پذیرای حضور گرمتان در این نمایشگاه می باشد . 

 

ارسال نظر شما