DEOS.AG
اشتراک مطلب :
    

 

 

 

DEOS-AG

 

DEOS

 

 

 

2014-07-10-FY-DEOS-Systemtopologie_EN

 

این شرکت از پیشگامان ارائه دهنده سیستم های مدیریت کاهش مصرف انرژی ساختمان می باشدکه در سال۱۹۶۷تاسیس و محصولات خود را با بالاترین سطح کیفیت، ارائه می دهد و دارای بیش از ۲۰۰ شرکت همکار در سرتاسر جهان می باشد .
سیستم های کنترلی DEOS ، سیستمهای هوشمند و کاملی را برای اتوماسیون ساختمان با بهره وری بالای انرژی ارائه می نماید . این سیستم تحت عنوان Cosmos در سراسر جهـان ارائـه می گردد .
از سال ۲۰۰۳ میلادی، ‌این شرکت به عنوان یک پیشتاز در بازار جهانی سیستم های مدیریت هوشمند ساختمان،
سیستم بهینـه سـازی مصرف انرژی را راه اندازی کرد و توانست با اتکا به این سیستم، میزان مصرف انرژی را کاهش داده و سطح رفاه و آسایش کاربران را افزایش دهد.
این شرکت با ارائه محصولات خود برروی پروتکل استاندارد جهانی BACnet و پروتکل CAN و محدودیت خرید مشتریان را کمترکرده است.
پارامتری که بیشتر از هرچیزی برای این شرکت دارای حائز اهمیت می باشد،‌ این است که کلیه محصولات از سنسور تا عملگر، کنترلرها ، نرم افزارها و مبدل های شبکه را خود تولید و یا ازمعتبرترین شرکتهای سازنده همچون Belimo آلمان ،با نظارت خود عرضه می کند که در نتیجه می تواند کیفیت محصولاتش را جهت تامین رضایت مصرف کنندگان تضمین و گارانتی نماید.
با این حال باتوجه به باز بـودن پروتکل ارائه شده، امکان استفاده از تجهیزات مشابه سایرشرکت ها وجود دارد.
یکی از ویژگی های شرکت DEOS  استفاده از نرم افزار open Energy برای بررسی عملکرد سیستم با توجه به اطلاعات دریافتی و مانیتورینگ عملکرد آن و استفاده از open app جهت مانیتوریگ و کنترل سیستم های تحت کنترل می باشد .
شرکت MIBC بعنوان نماینده رسمی این شرکت در ایران، با ارائه سیستم های مدیریت هوشمند ساختمان براساس محصولات این شرکت،کلیه
تکنولوژی های شرکت DEOS آلمان در زمینهBMS را در ایران ارائه می دهد .