تجربه های استراتژیک ما
صفحه اصلی » تجربه های استراتژیک ما
اشتراک مطلب :
    

ABBABB- Asea Brown Boveri  در نتیجـه ادغـام دو شرکت ۱۳۰ ساله Asea  و شرکت BBC Brown Boveri در سال ۱۹۹۸ در زوریخ سویس تاسیس گردید و با این ادغام یک سوم سهم بازار صنعت بـرق در اروپا و کنترل بیش از ۲۰% از بازار جهانی را در اختیار گرفت .

 

این شرکت دارای ۸۵۰ شرکت تابعه و ۱۸۰۰۰۰ کارمند فعال در ۱۴۰ کشور دنیا است.
شرکت ABB  در صنعت برق قدرت و اتوماسیون به عنوان یک شرکت پیشــرو و مطـــرح بوده در زمینــــه بهبود عـــملکـردها و بازده سیستم ها و کاهش اثرات مخرب زیست محیطی فعال بوده است.  فعالیتهای ABB شامل دسته بندی های زیر است:

 

Services

Power Product
Power Systems
Discrete Automation and Motion
Low Voltage Products
Process Automation

 

در بخش Low Voltage Products  محصولات تولید شده شامل تجهیزات با ولتاژ پایین، تجهیزات کنتـرل، سیم و کابـل و همچنین سیستم های حفاظتی برق میــباشد. قسمت عمـده و شاخـص ایـن بخش سیستـم های مبتنی بر پروتکـل  KNX است که ABB خود یکی از بنیان گذاران آن می باشد که هدف آن یکپارچه سازی سیستـم ها و کنتـرل  هوشمنـد تجهیـزات برق و مکانیک ساختمان بوده که منجر به ایجاد یک شبکه ارتباطی مستقل و یکپارچه در کل ساختمان می گردد.
شرکت STOTZ- KONTAKT در شهر Heidelberg  آلمـان از شرکت های تابعـه ABB  سیستـم های فـوق مـدرن اتوماسیون ساختمان شامل تجهــیزات تابلویی مبتنی بر پروتکلKNX را طراحـی و تولیـد می کند و شرکت Bush Jaeger در شهـرLudenscheid  آلمان از شرکت های تابعه ABB  تجهیزات لوکس و پیــشـرفته دیــواری هــمــچــون کلیدها و سنسورها را تولید می کند.

 

شرکت MIBC  نماینده رسمی ABB در ایران می باشد . 

abb channel partner

 

 

مشاهده محصولات
دانلود کاتالوگ
سایت ABB

 

 


DEOS-Logo-CMYKDEOS

این شرکت از پیشگامان ارائه دهـنده سیستــم های مدیریت کاهش مصــرف انــرژی ساخــتمان می باشــدکه در سال۱۹۶۷تاسیس و محصولات خود را با بالاترین سطح کیفیت، ارائه می دهد و دارای بیش از ۲۰۰ شرکت همکار در سرتاسر جهان می باشد .

سیستــم های کنترلی DEOS، سیستمهای هوشمند و کاملی را برای اتــوماسیــون ساختمــان با بهره وری بالای انرژی ارائه می نماید . این سیستم تحت عنوان Cosmos در سراسر جهـان ارائـه می گردد .

از سال ۲۰۰۳ میلادی، ‌این شرکت به عنوان یک پیشتاز در بازار جهانی سیستم های مدیریت هوشمند ساختمان،سیستم بهینـه سـازی مصرف انرژی را راه اندازی کرد و توانست با اتکا به این سیستم، میزان مصرف انرژی را کاهش داده و سطح رفاه و آسایش کاربران را افزایش دهد.
این شرکت با ارائه محصولات خود برروی پروتکل استاندارد جهانی BACnet و پروتکل CAN و محدودیت خرید مشتریان را کمترکرده است.
پارامتری که بیشتر از هرچیزی برای این شرکت دارای حائز اهمیت می باشد،‌ این است که کلیه محصولات از سنسور تا عملگر، کنترلرها ، نرم افزارها و مبدل های شبکه را خود تولید و یا ازمعتبرترین شرکتهای سازنده همچون Belimo آلمان ،با نظارت خود عرضه می کند که در نتیجه می تواند کیفیت محصولاتش را جهت تامین رضایت مصرف کنندگان تضمین و گارانتی نماید.
با این حال باتوجه به باز بـودن پروتکل ارائه شده، امکان استفاده از تجهیزات مشابه سایرشرکت ها وجود دارد.
یکی از ویژگی های شرکت DEOS  استفاده از نرم افزار open Energy برای بررسی عملکرد سیستم با توجه به اطلاعات دریافتی و مانیتورینگ عملکرد آن و استفاده از open app جهت مانیتوریگ و کنترل سیستم های تحت کنترل می باشد .
شرکت MIBC بعنوان نماینده رسمی این شرکت در ایران، با ارائه سیستم های مدیریت هوشمند ساختمان براساس محصولات این شرکت،کلیه تکنولوژی های شرکت DEOS آلمان در زمینه BMS را در ایران ارائه می دهد .

 

mibc-DEOS System Distributor

 

 

DEOS Exclusive Certificate

 

 

مشاهده محصولات DEOS

سایت DEOS

 

 


 

 

TCI

tci-mibc

 

شرکت TCI در سال ۱۹۹۱ در کشور آلمان تاسیس گردید . تخصص اصلی این شرکت تولید تاچ پنـــل های زیبا و کارا جهت کنترل یکپارچه مجموعه تحت کنترل می باشد .

 

 

MIBC / Certificate TCI

سایت TCI

 


STEINEL PIC

 

شرکت مهندسین مشاور ساختمانهای هوشمند خاورمیانه نماینده رسمی محصولات STEINEL آلمان بزرگترین تولید کننده سنسور در اروپا 

این شرکت در سال ۱۹۵۹ در کشور آلمان تاسیس گردیده است و محصولات خود را بر پایه راه حل های سـاده کنترل روشنایی بر اســـــاس سنســور تولـیــد می نـمایـد. از محـصولات تولیـــدی این شرکت می تـوان از انـواع سنسـورهای دیـواری و سقفـی با میدان دید وسیع و حساسیت بــالا نام برد کـه ایــن ســـنسور هــا با توجه به فضاهای متفاوت با کاربری های مختلف در ساختمان ارائـه می شوند . از مزایای استفاده از سنسورهای روشنایی می توان به نکاتی از قبیل صرفه جویـی در مصـرف انـرژی ، تاثـیـرگـذاری بر زیـبـایـی سـاختمـان ، بالارفتن عمر مفید چراغ ها و حذف کلید از روی دیوارها نام برد. 

 

 

certificate-steinel

 

تولید کننده انواع سنسور : 

KNX Sensor 

Motion Detectors

 Presence Detectors

Live link

Accessories & Spareparts

 

www.steinel.de