| اتوماسیون ساختمانی

امروزه از اتوماسیون ساختمانی برای یکپارچه سازی و کنترل و مدیریت تمام زیرسیستم های موجود در یک ساختمان اعم از سیستم های تأسیسات مکانیکی (سرمایش، گرمایش و تهویه مطبوع)، تأسیسات الکتریکی (روشنایی، تابلوهای برق، بانک های خازنی و…)، سیستم های اعلام حریق، نظارت تصویری، مدیریت پارکینگ، کنترل تردد و دیگر زیرسیستم های پیاده سازی شده در ساختمان استفاده می شود.

سیستم های اتوماسیون ساختمان از نظر را ه حل های لازم برای پیاده سازی در ساختمان ها به دو دستۀ شناخته شدۀ اتوماسیون خانگی و سیستم های مدیریت ساختمان (BMS) تقسیم می شوند.

سیستم های اتوماسیون خانگی، همان گونه که از نامش پیداست، عموماً در ساختمان های مسکونی و برای پروژه هایی مناسب اند که کاربری شخصی دارند، مانند مجتمع های اداری که مالکیت هر واحد آن به عهده یک نفر است.

این در حالی است که سیستم های مدیریت ساختمان برای رویارویی با دغدغه های موجود در ساختمان های بلند مرتبه با کاربری هایی چون اداری-تجاری، بیمارستان و… پدید آمده اند.

بالا ترین قابلیت اطمینان  بخشی

ساختار سرور اضافی , اطمینان از کنترل و نظارت بر ساختمان را حتی در صورت خرابی سرور مرکزی BMS فراهم می کند. کنترلر های DDC همچنین می توانند به عنوان یک سیستم اضافی استفاده شوند, یعنی اگر کنترل کننده اصلی خراب شود ، کنترل کننده ثانویه به طور خودکار وظایف مربوط به کنترل و نظارت را بر عهده می گیرد. این برای ساختمانهایی با نیازهای خاص کاملاً ضروری است. که شرکت هوشمند خاورمیانه این نیاز را برای شما مرتفع کرده است.

گواهینامه Fraport 

کنترلرهای BACnet از سری OPEN EMS از Fraport AG به عنوان ارائه دهنده خدمات کامل مربوط به مدیریت فرودگاه ، گواهینامه دریافت کرده اند و بر این اساس برای استفاده در فرودگاه ها تأیید شده اند. آزمایش گسترده نشان داده است که سیستم های مدیریت ساختمان ما به طور کامل از تمام استانداردهای کیفیت برخوردار هستند.

تماس باما