| راهکارهای امنیتی

یکی از مهم ترین رویکردهای خانه هوشمند، تحلیل و بررسی سیستم های امنیتی است.در خانه هوشمند بحث ایجاد امنیت به دو دسته تقسیم می شود:

  • امنیت مجازی همان امنیت سیستم اینترنتی و شبکه این سازه هاست، که یکی از حساس ترین مباحث قابل بحث در آن، تامین امنیت اطلاعات آنها است. امنیت اطلاعات، مهمترین مبحث در دنیای تکنولوژیک امروزی است.

  • امنیت جانی افراد از طریق یک سری تجهیزات نظیر سیستم نشت گاز و اعلام حریق ،سیستم اعلام سرقت، سیستم کنترل ورود وخروج تامین می شود. که هر یک از این سیستم ها، مانع از بروز خطرات احتمالی مانند آتش سوزی، گاز گرفتگی و دزدی که احتمال پیش آمدن هر کدام وجود دارد، می شود.

بالا ترین قابلیت اطمینان  بخشی

ساختار سرور اضافی , اطمینان از کنترل و نظارت بر ساختمان را حتی در صورت خرابی سرور مرکزی BMS فراهم می کند. کنترلر های DDC همچنین می توانند به عنوان یک سیستم اضافی استفاده شوند, یعنی اگر کنترل کننده اصلی خراب شود ، کنترل کننده ثانویه به طور خودکار وظایف مربوط به کنترل و نظارت را بر عهده می گیرد. این برای ساختمانهایی با نیازهای خاص کاملاً ضروری است. که شرکت هوشمند خاورمیانه این نیاز را برای شما مرتفع کرده است.

گواهینامه Fraport 

کنترلرهای BACnet از سری OPEN EMS از Fraport AG به عنوان ارائه دهنده خدمات کامل مربوط به مدیریت فرودگاه ، گواهینامه دریافت کرده اند و بر این اساس برای استفاده در فرودگاه ها تأیید شده اند. آزمایش گسترده نشان داده است که سیستم های مدیریت ساختمان ما به طور کامل از تمام استانداردهای کیفیت برخوردار هستند.

تماس باما