| مدیریت هوشمند ساختمان برای فرودگاه ها و سیستم های ترافیکی

به طور کلی زیرساخت‌های بسیار مهم , شامل فرودگاه ها و سیستم های ترافیکی هستند. این امکانات باید الزامات دقیق ایمنی را داشته باشند، به صورت شبانه روزی (24/7) در دسترس باشند و ضمن کاهش هزینه های مصرف انرژی ، از نظر اقتصادی پاسخگو و بی ایراد کار کنند. هوشمند خاورمیانه در این زمینه راه حل های اتوماسیون ساختمانی سفارشی را برای کمک به اطمینان از بهره وری و ایمن بودن عملیات فرودگاه ارائه می دهد.
محصولات ما می توانند به راحتی یکپارچه شوند و انعطاف پذیری بالایی را برای تغییرات ارایه می دهند. به عنوان مثال ، به دلایل تغییرات ایمنی، در صورت لزوم ، بهینه سازی مداوم سیستم اتوماسیون ساختمان که فراتر از پروژه فعلی است قابلیت بروز رسانی نرم افزاری و سخت افزاری را دارد و محدودیتی در این زمینه نیست.

بالا ترین قابلیت اطمینان  بخشی

ساختار سرور اضافی , اطمینان از کنترل و نظارت بر ساختمان را حتی در صورت خرابی سرور مرکزی BMS فراهم می کند. کنترلر های DDC همچنین می توانند به عنوان یک سیستم اضافی استفاده شوند, یعنی اگر کنترل کننده اصلی خراب شود ، کنترل کننده ثانویه به طور خودکار وظایف مربوط به کنترل و نظارت را بر عهده می گیرد. این برای ساختمانهایی با نیازهای خاص کاملاً ضروری است. که شرکت هوشمند خاورمیانه این نیاز را برای شما مرتفع کرده است.

گواهینامه Fraport 

کنترلرهای BACnet از سری OPEN EMS از Fraport AG به عنوان ارائه دهنده خدمات کامل مربوط به مدیریت فرودگاه ، گواهینامه دریافت کرده اند و بر این اساس برای استفاده در فرودگاه ها تأیید شده اند. آزمایش گسترده نشان داده است که سیستم های مدیریت ساختمان ما به طور کامل از تمام استانداردهای کیفیت برخوردار هستند.

تماس باما