| مدیریت روشنایی

تمامی سرخط های روشنایی با توجه به پلان گرافیکی روشنایی مشاعات سیستم به صورت کامل در سیستم BMS قابل مشاهده خواهد بود و اپراتور به راحتی میتواند از روشن و خاموش بودن سرخط ها اطمینان حاصل کند همچنین این سرخط ها با برنامه زمان بندی کنترل خواهند شد.

کنترل روشنایی و شدت نور برای اتاق‌ها، سالن‌ها، ورودی ‌ها، محوطه و پارکینگ بنا به نیاز و کنترل اتوماتیک نور و دما از طریق سنسورهای نوری و با استفاده از عملگرهای پرده و با استفاده از سناریوهای مناسب انجام میگردد .

بالا ترین قابلیت اطمینان  بخشی

ساختار سرور اضافی , اطمینان از کنترل و نظارت بر ساختمان را حتی در صورت خرابی سرور مرکزی BMS فراهم می کند. کنترلر های DDC همچنین می توانند به عنوان یک سیستم اضافی استفاده شوند, یعنی اگر کنترل کننده اصلی خراب شود ، کنترل کننده ثانویه به طور خودکار وظایف مربوط به کنترل و نظارت را بر عهده می گیرد. این برای ساختمانهایی با نیازهای خاص کاملاً ضروری است. که شرکت هوشمند خاورمیانه این نیاز را برای شما مرتفع کرده است.

گواهینامه Fraport 

کنترلرهای BACnet از سری OPEN EMS از Fraport AG به عنوان ارائه دهنده خدمات کامل مربوط به مدیریت فرودگاه ، گواهینامه دریافت کرده اند و بر این اساس برای استفاده در فرودگاه ها تأیید شده اند. آزمایش گسترده نشان داده است که سیستم های مدیریت ساختمان ما به طور کامل از تمام استانداردهای کیفیت برخوردار هستند.

تماس باما