شرکت مهندسین مشاور ساختمان های هوشمند خاورمیانه ( MIBC )

|

درباره ما

 به منظور ارائه خدمات کنترل هوشمند در حوزه تأسیسات برق و مکانیک ساختمان در سال ۱۳۸۴ تأسیس گردید.
MIBC به منظور مهندسی، تأمین، اجرا و نظارت و ارائه خدمات پس از فـروش در قالب سیستم های ولتاژ بسیار پایین (ELV) با محوریت راه حل های کنترل هوشمند تیـــم متخصصی از مهندسین و تکنسین ها را گرد هم آورده است.

MIBC  در طی فعالیت 15 ساله خود توانسته تجربه و توانمندی کامل در به کارگیری از پروتکل جهانی KNX را به دست آورد و با توجه به بخش بندی دقیق بازار و لزوم ارائه خدمات حرفه ای و تأمین تجهیزات متعلق به برند های معتبر دنیا، توانسته این توانمندی را به استفاده از پروتکل های شاخــصی  همچون Modbus  و BACnet  نیز تسری دهد.

تجربه و توانمندی در این استاندارد­ها زمینه لازم برای همکاری با شرکت های مطرح و پیشرو در این صنعت و بهره گیری از تجهیزات و اخذ نمایندگی هــای رسمــی آنــان را برای ما فراهم آورده است. این موضوع امکان ارایه با کیفیت ترین و متنوع ترین خدمات و راه حل های هوشمند را برای مشتریان میسر نموده است.

تفکر راهبردی مدیران ارشد این شرکت همواره در جهت حضور فعال در سطح بازارهای منطقه و بین المللی بوده است. لــذا به جهت تحقق ایـن امــر، همکــاری نزدیــک با شرکت Armiti امارات و Armiti قطر در خصوص ارائه راه حل ها و خدمات مناسب، هم راستا با سطوح بین المللی مدنظر قرار گرفت. این همکاری دو جـانبه برای ما قابلیت ارائه طرح های فنی شاخص در خصوص خدمات و راه حل های کنترلی کارآمد را فراهم می آورد.

|

گواهینامه ها

تماس باما