| ساختمان هوشمند برای هتل ها

ادغام کردن ساختمان هوشمند برای هتل ها نیاز به راهکار‌های مختلفی دارد. جدا از اینکه هتل ها امکانات بسیار متفاوتی از قبیل رستوران ها، اتاق های مهمان، استخر ها، اتاق های ماساژ و سالن های کنفرانس و … را در خود جای داده است می توان یک چالش ویژه با ادغام کردن سیستم هتلی با سیستم هوشمند ارایه شود.

 هتل ها با وجود مهمان‌های خود می تواند به حیات خود ادامه دهند. صاحبان هتل ها در صدد این هستند تا بتوانند یک تجربه فوق العاده برای مهمانان خود به ارمغان بیاورند. این در صورتی است که آن ها باید تعادل بین راحتی مهمان و بهره وری اقتصادی را برقرار کنند.
راه حل شرکت هوشمند خاورمیانه برای هتل ها، تعامل کارآمد در روشنایی، تهویه مطبوع  کنترل پرده‌ها و سایر عملکردها خدمات خاص هتل را تضمین می کند‌، بنابراین عملکرد اقتصادی هتل شما را تضمین می کند و در عین حال راحتی را برای مهمانان شما ارائه میدهد.

| مهمانان هتل خود را خوشحال کنید

سبک های جداگانه استقبال، پروفایل های کاربری شخصی را می توان در اختیار افراد قرار داد که شامل نور، تهویه مطبوع و تنظیمات پرده برای تأمین نیازهای مهمان است. برنامه مدرن تجسم گرافیک به شما امکان  را می دهد تمام ویژگی‌های  اتاق را از طریق تلفن هوشمند ، رایانه و یا تبلت کنترل کنند.

پروژه های انجام شده

105

ساختمان مرکزی بورس و اوراق بهادار

rt121

ساختمان مرکزی بیمه ایران

rt122

مجتمع تجاری آوا سنتر

تماس باما