شرکت مهندسین مشاور ساختمان های هوشمند خاورمیانه

اتوماسیون ساختمان مدرن مبتنی بر فضای ابری . ساده، ایمن، مقرون به صرفه

هوشمندسازی فرودگاه

مدیریت هوشمند ساختمان برای فرودگاهها

به طور کلی زیرساخت‌های بسیار مهم , شامل فرودگاه ها و سیستم های ترافیکی هستند. این امکانات باید الزامات دقیق ایمنی را داشته باشند، به صورت شبانه روزی (24/7) در دسترس باشند و ضمن کاهش هزینه های مصرف انرژی ، از نظر اقتصادی پاسخگو و بی ایراد کار کنند. هوشمند خاورمیانه در این زمینه راه حل های اتوماسیون ساختمانی سفارشی را برای کمک به اطمینان از بهره وری و ایمن بودن عملیات فرودگاه ارائه می دهد.
محصولات ما می توانند به راحتی یکپارچه شوند و انعطاف پذیری بالایی را برای تغییرات ارایه می دهند. به عنوان مثال ، به دلایل تغییرات ایمنی، در صورت لزوم ، بهینه سازی مداوم سیستم اتوماسیون ساختمان که فراتر از پروژه فعلی است قابلیت بروز رسانی نرم افزاری و سخت افزاری را دارد و محدودیتی در این زمینه نیست.

بالاترین قابلیت اطمینان بخشی

ساختار سرور اضافی , اطمینان از کنترل و نظارت بر ساختمان را حتی در صورت خرابی سرور مرکزی BMS فراهم می کند. کنترلر های DDC همچنین می توانند به عنوان یک سیستم اضافی استفاده شوند, یعنی اگر کنترل کننده اصلی خراب شود ، کنترل کننده ثانویه به طور خودکار وظایف مربوط به کنترل و نظارت را بر عهده می گیرد. این برای ساختمانهایی با نیازهای خاص کاملاً ضروری است. که شرکت هوشمند خاورمیانه این نیاز را برای شما مرتفع کرده است.

گواهینامه Fraport

کنترلرهای BACnet از سری OPEN EMS از Fraport AG به عنوان ارائه دهنده خدمات کامل مربوط به مدیریت فرودگاه ، گواهینامه دریافت کرده اند و بر این اساس برای استفاده در فرودگاه ها تأیید شده اند. آزمایش گسترده نشان داده است که سیستم های مدیریت ساختمان ما به طور کامل از تمام استانداردهای کیفیت برخوردار هستند.

راهکارهای هوشمندسازی

MIBC متخصص در راه حل های نوآورانه در زمینه اتوماسیون ساختمان می باشد. شما می توانید با توجه به سابقه اجرایی ما در ساختمان های مختلف، ما را ارزیابی نمایید:

آیا نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟

جهت دریافت اطلاعات فنی بیشتر و سایر اطلاعات اجرایی و همچنین مشاوره در مورد این محصولات با ما تماس بگیرید.

MIBC

به منظور مهندسی، تأمین، اجرا، نظارت و ارائه خدمات پس از فـروش، در قالب سیستم های ولتاژ بسیار پایین (ELV) با محوریت راه حل های کنترل هوشمند، تیـــم متخصصی از مهندسین و تکنسین ها را گرد هم آورده است.

آدرس

تهران، گاندی جنوبی، خیابان هفدهم، پلاک ۲۵، واحد ۷

کد پستی : ۱۵۱۷۸۷۶۵۱۸

راه های ارتباط با ما

۲۲۸۲۱۵۳۷ – ۰۲۱
۸۸۸۵۰۸۷۱ – ۰۲۱
۸۸۸۵۰۸۷۲ – ۰۲۱
۸۸۸۵۰۸۷۴ – ۰۲۱

فکس : ۲۲۸۲۱۵۳۸ – ۰۲۱
ایمیل : info@mibcco.com