شرکت مهندسین مشاور ساختمان های هوشمند خاورمیانه

اتوماسیون ساختمان مدرن مبتنی بر فضای ابری . ساده، ایمن، مقرون به صرفه

اتوماسیون ساختمان برای بیمارستان

اتوماسیون ساختمان برای بیمارستان

سیستم های اتوماسیون در بخش مراقبت های ویژه برای آزمایشگاه ها ، بیمارستان ها یا مراکز درمانی نیازمند الزامات خاصی هستند. جدای از مدیریت عمومی ساختمان ، خواسته هایی که ازسوی آزمایشگاه ها ، اتاق های تمیز،  واحدهای مراقبت های ویژه و … ارائه می شود خود چالشی است که باید با دقت و به درستی موارد رعایت و اجرا شوند تا کوچک ترین مشکلی پیش نیاید.
برای مقامات عامل، سه جنبه اصلی در خط مقدم اهمیت ویژه دارد: ایجاد یک فضای اتاق مناسب  برای بیماران و کارمندان ، منطبق با استانداردها و کیفیت مطلوب و همچنین عملکرد اقتصادی  و به صرفه. لازم به ذکر است هوشمند خاورمیانه برای بخش بهداشت و درمان تمامی حساسیت های ذکر شده را در نظر گرفته سیستمی بی نقص و به طور کامل یکپارچه و هوشمند را در اختیار قرار میدهد .

تسریع در روند بهبود بیماران

امروزه تمامی محققان و پژوهشگران بر این باور هستند اگر نور و سیستم تهویه مطبوع اتاق هایی که بیماران در آن اقامت دارند از استاندارد های تعریف شده پیروی کنند , طبق آمار به دست آماده با رعایت موارد ذکر شده بهبودی بیماران سریع تر و روند بهبود آن ها بهتر انجام می پذیرد .

راهکارهای هوشمندسازی

MIBC متخصص در راه حل های نوآورانه در زمینه اتوماسیون ساختمان می باشد. شما می توانید با توجه به سابقه اجرایی ما در ساختمان های مختلف، ما را ارزیابی نمایید:

آیا نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟

جهت دریافت اطلاعات فنی بیشتر و سایر اطلاعات اجرایی و همچنین مشاوره در مورد این محصولات با ما تماس بگیرید.

MIBC

به منظور مهندسی، تأمین، اجرا، نظارت و ارائه خدمات پس از فـروش، در قالب سیستم های ولتاژ بسیار پایین (ELV) با محوریت راه حل های کنترل هوشمند، تیـــم متخصصی از مهندسین و تکنسین ها را گرد هم آورده است.

آدرس

تهران، گاندی جنوبی، خیابان هفدهم، پلاک ۲۵، واحد ۷

کد پستی : ۱۵۱۷۸۷۶۵۱۸

راه های ارتباط با ما

۲۲۸۲۱۵۳۷ – ۰۲۱
۸۸۸۵۰۸۷۱ – ۰۲۱
۸۸۸۵۰۸۷۲ – ۰۲۱
۸۸۸۵۰۸۷۴ – ۰۲۱

فکس : ۲۲۸۲۱۵۳۸ – ۰۲۱
ایمیل : info@mibcco.com