شرکت مهندسین مشاور ساختمان های هوشمند خاورمیانه

اتوماسیون ساختمان مدرن مبتنی بر فضای ابری . ساده، ایمن، مقرون به صرفه

هوشمندسازی ساختمان اداری

بهره برداری از پتانسیل موجود برای صرفه جویی در انرژی

شما به عنوان مدیر تاسیسات به دنبال فرصت هایی برای کاهش هزینه ها در عین افزایش کارایی سیستم هستید. با این حال ، مناطق مختلف ساختمانهای اداری شما ، مانند دفاتر شخصی ، اتاق کنفرانس ، اتاق سرور IT ، فناوری رسانه یا کافه تریا ، مجموعه خاصی از الزامات را دارند که باید با اتوماسیون ساختمان برآورده شود. این مجموعه از الزامات پتانسیل عظیمی را برای صرفه جویی در انرژی فراهم می کند. راه حل های اتوماسیون ساختمان DEOS نمای کلی از مصرف فعلی انرژی را در اختیار شما قرار می دهد و شما را قادر می سازد تا از پتانسیل صرفه جویی در مصرف انرژی به طور کامل استفاده کنید. این سیستم می تواند به عنوان مثال اطمینان حاصل کند که یک اتاق کنفرانس یا یک دفتر شخصی فقط هنگام استفاده از ترموستات کنترل شده و روشن می شوند. یا اینکه سیستم تهویه در کافه تریا خارج از ساعت های اوج در حالت اکو کار می کند. این به شما کمک می کند تا از مصرف انرژی در دفاتر و ساختمانهای اداری کارآمد اطمینان حاصل کنید.

افزایش بهره وری کارمندان

هوای اتاق برای کلیه کارمندان شاغل در ساختمانهای اداری نقش مهمی را ایفا می کند: هوای متراکم ،  سر و صدا و بیماری ها و …  با راه حل های پیشنهادی DEOS  برای ساختمانهای اداری این مسایل مرتفع گردیده اند. کنترل سیستم تهویه به اطمینان از کیفیت مطلوب هوا کمک می کند. سیستم نورپردازی مرکزی شرایط نوری راحت و طبیعی را فراهم می کند و محیط کاری را برای کارمندان فراهم می کند تا بتوانند تمرکز و کار مثمر ثمر داشته باشند.

راه حل های ما برای ساختمان های شما

با سیستم اتوماسیون DEOS، ساختمانهای اداری شما حداکثر بهره وری انرژی را دارند و در عین حال فضای  راحتی را برای همه کارمندان اداری حفظ می کنند. برای اجرای پروژه های خود به تجربه در صنعت و تخصص طولانی مدت بیش از50 سال و 350 پارتنر درسیستم گواهی شده  DEOS اعتماد کنید.

راهکارهای هوشمندسازی

MIBC متخصص در راه حل های نوآورانه در زمینه اتوماسیون ساختمان می باشد. شما می توانید با توجه به سابقه اجرایی ما در ساختمان های مختلف، ما را ارزیابی نمایید:

آیا نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟

جهت دریافت اطلاعات فنی بیشتر و سایر اطلاعات اجرایی و همچنین مشاوره در مورد این محصولات با ما تماس بگیرید.

MIBC

به منظور مهندسی، تأمین، اجرا، نظارت و ارائه خدمات پس از فـروش، در قالب سیستم های ولتاژ بسیار پایین (ELV) با محوریت راه حل های کنترل هوشمند، تیـــم متخصصی از مهندسین و تکنسین ها را گرد هم آورده است.

آدرس

تهران، گاندی جنوبی، خیابان هفدهم، پلاک ۲۵، واحد ۷

کد پستی : ۱۵۱۷۸۷۶۵۱۸

راه های ارتباط با ما

۲۲۸۲۱۵۳۷ – ۰۲۱
۸۸۸۵۰۸۷۱ – ۰۲۱
۸۸۸۵۰۸۷۲ – ۰۲۱
۸۸۸۵۰۸۷۴ – ۰۲۱

فکس : ۲۲۸۲۱۵۳۸ – ۰۲۱
ایمیل : info@mibcco.com