شرکت مهندسین مشاور ساختمان های هوشمند خاورمیانه

اتوماسیون ساختمان مدرن مبتنی بر فضای ابری . ساده، ایمن، مقرون به صرفه

هوشمندسازی هتل

ساختمان هوشمند برای هتلها

ادغام کردن ساختمان هوشمند برای هتل ها نیاز به راهکار‌های مختلفی دارد. جدا از اینکه هتل ها امکانات بسیار متفاوتی از قبیل رستوران ها، اتاق های مهمان، استخر ها، اتاق های ماساژ و سالن های کنفرانس و … را در خود جای داده است می توان یک چالش ویژه با ادغام کردن سیستم هتلی با سیستم هوشمند ارایه شود.

 هتل ها با وجود مهمان‌های خود می تواند به حیات خود ادامه دهند. صاحبان هتل ها در صدد این هستند تا بتوانند یک تجربه فوق العاده برای مهمانان خود به ارمغان بیاورند. این در صورتی است که آن ها باید تعادل بین راحتی مهمان و بهره وری اقتصادی را برقرار کنند.
راه حل شرکت هوشمند خاورمیانه برای هتل ها، تعامل کارآمد در روشنایی، تهویه مطبوع  کنترل پرده‌ها و سایر عملکردها خدمات خاص هتل را تضمین می کند‌، بنابراین عملکرد اقتصادی هتل شما را تضمین می کند و در عین حال راحتی را برای مهمانان شما ارائه میدهد.

مهمانان هتل خود را خوشحال کنید

سبک های جداگانه استقبال، پروفایل های کاربری شخصی را می توان در اختیار افراد قرار داد که شامل نور، تهویه مطبوع و تنظیمات پرده برای تأمین نیازهای مهمان است. برنامه مدرن تجسم گرافیک به شما امکان  را می دهد تمام ویژگی‌های  اتاق را از طریق تلفن هوشمند ، رایانه و یا تبلت کنترل کنند.

راهکارهای هوشمندسازی

MIBC متخصص در راه حل های نوآورانه در زمینه اتوماسیون ساختمان می باشد. شما می توانید با توجه به سابقه اجرایی ما در ساختمان های مختلف، ما را ارزیابی نمایید:

آیا نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟

جهت دریافت اطلاعات فنی بیشتر و سایر اطلاعات اجرایی و همچنین مشاوره در مورد این محصولات با ما تماس بگیرید.

MIBC

به منظور مهندسی، تأمین، اجرا، نظارت و ارائه خدمات پس از فـروش، در قالب سیستم های ولتاژ بسیار پایین (ELV) با محوریت راه حل های کنترل هوشمند، تیـــم متخصصی از مهندسین و تکنسین ها را گرد هم آورده است.

آدرس

تهران، گاندی جنوبی، خیابان هفدهم، پلاک ۲۵، واحد ۷

کد پستی : ۱۵۱۷۸۷۶۵۱۸

راه های ارتباط با ما

۲۲۸۲۱۵۳۷ – ۰۲۱
۸۸۸۵۰۸۷۱ – ۰۲۱
۸۸۸۵۰۸۷۲ – ۰۲۱
۸۸۸۵۰۸۷۴ – ۰۲۱

فکس : ۲۲۸۲۱۵۳۸ – ۰۲۱
ایمیل : info@mibcco.com